logoen

התמחות בתהליכי NLP לירידה במשקל
בהנחיית דפנה רטר


*6 מפגשי זום המותאמים לבוגרים ולמטפלים ב-NLP*

מפגש היכרות בזום עם השיטה יתקיים ב-יעודכן בקרוב
בשעה 20:30- 22:00 
בואו ללמוד להיות אנשי מקצוע שמעניקים פתרון אמתי למטופלים, עוזרים להם לשנות דפוסי אכילה שליליים,
לרדת במשקל אחת ולתמיד על ידי שינוי עמוק (ולא על ידי פתרון שטחי),
והכי חשוב - לחיות באופן בריא, רזה ומאושר יותר.
0
בעשורים האחרונים יש עליה מטורפת במספר האנשים שסובלים מעודף משקל, דימוי גוף שלילי, אכילה רגשית ודפוסי אכילה שליליים. הבעיות האלו אינן פוסחות על שום שכבת גיל באוכלוסייה (כולל ילדים), והסטטיסטיקות העגומות מגלות ש- 94% מהאנשים שעושים דיאטה, מעלים את כל המשקל שירדו בתוך פחות משנה.
במילים אחרות, הפתרונות הרגילים לבעיה, פשוט לא עובדים. 


למה זה קורה?
כי אי אפשר להיפטר מדפוסי אכילה שמושרשים עמוק בהתנהגות של האדם, על ידי ספירת קלוריות, ואי אפשר להיגמל מאכילה שנובעת מצורך רגשי עמוק של האדם, על ידי תפריט שאומר לנו מה לאכול ומה לא.
עובדה שזה לא עובד, לא מספיק עמוק ולכן לא מחזיק מעמד לאורך זמן.

אם אתם שואלים את עצמכם למה שזה לא עובד, הסיבה היא שכדי "לעשות דיאטה" צריך לגייס המון כוח רצון ונחישות. משאבים שמעידים על קונפליקט בין המודע (שרוצה להגביל את האכילה), לבין לתת מודע (שמתנגד לכך ומערים קשיים). והמאבק הזה מעייף ובסופו תמיד מנצח התת מודע ואז נשברים וחווים עוד כישלון.
כדי להיגמל מלופ הדיאטות, להיפטר מדפוסי אכילה רגשיים ולרדת במשקל פעם אחת ולתמיד,
אנחנו צריכים לתת מענה גם ברמת התת מודע וליצור שינוי התנהגותי ורגשי עמוק. 
וזה בדיוק מה שאתם הולכים ללמוד לעשות, בהתמחות בתהליכי NLP להרזיה.

 
לפרטים נוספים והרשמה
התקשרו אלינו עכשיו
למי מיועדת ההתמחות?
 • לבוגרי מסלול NLP - שרוצים להתמחות בנישה מבוקשת במיוחד
בהתמחות תלמדו כלים שיאפשרו לכם לתת מענה לכל כך הרבה אנשים, שצריכים עזרה בתחום הזה, מענה אמיתי ושורשי לילדים, מתבגרים ומבוגרים, שסובלים מבעיות השמנה ואכילה רגשית.
 
 • וגם לבוגרי מסלול NLP, שמעוניינים בעצמם לרדת במשקל או להשתחרר מאכילה רגשית
בהתמחות תלמדו תהליכים וכלים, שיאפשרו לכם לרדת במשקל אחת ולתמיד, ולשנות את כל ההתייחסות והתפיסה שלכם לגבי אוכל – מניסיון, יש כאן ידע שמשנה חיים של אנשים וכמובן, שתוכלו להשתמש בכלים, גם כדי לעזור לאחרים.
 

שימו לב, ההתמחות מיועדת רק למי שכבר למדו NLP (במכללת רטר או במרכז לימודי אחר), 
זהו תנאי הכרחי.

במסגרת ההתמחות תלמדו -
לגעת במהות - ירידה במשקל זו לא מטרה, כשחוקרים, מגלים שבעצם זהו אמצעי כדי להשיג צורך עמוק יותר. בהתמחות תלמדו איך לגלות ולהגדיר את המטרה של המטופלים בתחילת התהליך, בצורה שגם תיתן להם מוטיבציה ובהירות, וגם תאפשר להם להשיג מה שהם באמת רוצים.

אכילה מודעת - תלמדו תרגילים וטכניקות שונות לאכילה מודעת, שיאפשרו לכם ולמטופלים שלכם, להפסיק לפעול על אוטומט ובצורה עיוורת בכל מה שקשור להרגלי אכילה, ולבחור בצורה מודעת מה, איך וכמה לאכול, והכי חשוב לחזור וליהנות מהאוכל.

שחרור מרגשות אשם – רגשות אשם משחקות תפקיד גדול בכל מה שקשור לאכילה ולהענשה עצמית לא מודעת, לכן נקדיש לזה זמן ונלמד תהליך לשחרור רגשות אשם, שישחרר אצל המטופלים שלכם מטענים רבים, ויפנה להם אנרגיה לעשייה.

שחרור מהתנגדויות – כדי שהתהליכים שתעבירו לא יתקעו, תלמדו גם איך לטפל בהתנגדויות ובחששות שיש למטופלים בנוגע לירידה במשקל, וכיצד לשחרר אותם ממה שתוקע אותם מבפנים. 

התמודדות עם דפוסי אכילה שליליים - תלמדו שפע של כלים ותהליכים להתמודדות ושחרור עם דפוסי אכילה לא בריאים כמו אכילת לילה, בולמוסי אכילה, אכילה של ג'אנק פוד, התמכרות לסוכר או לפחמימות.

שינוי נדר - יש אנשים שיוצרים הסכמים בינם לבין עצמם, לפיהם עודף המשקל משרת משהו. למשל, נשים שחוו כאב מקשר עם גבר, והבטיחו לעצמן שיותר שום גבר לא יסתכל עליהן. הן מקיימות את ההסכם הזה בחייהן, בצורה לא מודעת בעזרת המשקל. בהתמחות נלמד איך לזהות ולשחרר את המטופלים מההסכמים האלו.

תכנות הגוף והמוח למשקל החדש - הגוף והמוח שלנו מתוכנתים היטב לעודף משקל. כדי לשנות את המשקל ולשמור עליו, נלמד לתכנת את המוח והגוף מחדש, כדי שהם יישרו קו ויפעלו ויתקבעו על משקל גוף רצוי, תקין ובריא.

שינוי גישה לגבי הגוף ואוכל – תלמדו איך לשנות את הפוקוס וההשתוקקות במה שאסור לאכול, להתמקדות במה שמותר. איך להחליף שנאה עצמית באהבה עצמית, כיצד לכבד את הגוף ולרצות להטיב עמו, במקום לפעול על אוטומט ולאכול אוכל שמזיק לו.  

פרידה מהתפקידים שנתתי לאוכל – אנשים רבים שסובלים מבעיות משקל, משתמשים באכילה כפיצוי רגשי, הרגעה, שכבת הגנה שמונעת מהם להתערות עם אחרים וכדומה – בהתמחות תלמדו איך לשחרר את התפקידים האלו, שכבר לא משרתים את המטופלים שלכם ואת עצמכם.

ההתמחות כוללת חומרי לימוד מפורטים ותהליכים בלעדיים, שדפנה רטר פיתחה ונלמדים בלעדית רק במכללת רטר, מדובר בחומרי לימוד מוערכים ומבוקשים בארץ ובעולם. 

 
להרשמה טלפונית, התקשרו אלינו עכשיו
072-393-1237
הכירו את דפנה רטר - מנהלת מכללת רטר ומנחת ההתמחות
_____8.18____
נעים להכיר, שמי דפנה רטר ויחד עם אמיר, אני מנהלת את מכללת רטר. מרביתכם מכירים את העשייה המקצועית שלי כמטפלת ומכשירה מטפלים ב- NLP, אבל מה שחלקכם לא יודעים, זה שאני בעצמי סבלתי במשך שנים מהפרעת אכילה ומעודף משקל.

כמו רבים, עשיתי דיאטות שונות, ולמרות שניסיתי ומאוד רציתי, בסופן העליתי את כל המשקל שאיבדתי בחזרה ואף יותר. חוויתי על בשרי כמה זה מתסכל וסבלתי במשך שנים מההשלכות של הפרעה זו על כל תחומי חיי. כנראה בשל כך זימנתי לעצמי במשך עשרות השנים בהם אני מטפלת המון מטופלים (בעיקר מטופלות) שבעיית המשקל מציקה להם מאוד. 
כך מצאתי עצמי מפתחת תהליכים יעודים לטיפול באכילה כפייתית. וזו הסיבה שההתמחות הזו כה הקרובה לליבי.​
הסוף של הסיפור שלי בנושא המשקל, הוא סוף טוב – בעזרת כלים של NLP הצלחתי להיגמל מסוכר ופחמימות, לרדת במשקל ולשמור עליו. הכלים של השיטה, אפשרו לי להיגמל מדיאטות אחת ולתמיד, לתכנת את הגוף והמוח שלי, להתייצב על משקל שנמוך ב-32 קילו מהמשקל שלי אז, ולשמור על המשקל הזה במשך שנים.

אבל מעבר למשקל, מהניסיון האישי שלי וכמובן מניסיון של התלמידים והמטופלים שליוויתי, אני יודעת שאנשים שמיישמים את הכלים האלו בחייהם, הם אנשים יותר מאושרים.

בעזרת ההתמחות, אני רוצה להעביר הלאה לאחרים את הכלים המופלאים האלו, שיש בכוחם לחולל שינוי בחיים של אנשים, שינוי במראה החיצוני, בחיוניות ובבריאות שלהם, ברמה האנרגטית וכמובן ברמה הרגשית – לחיות בשלום עם עצמם ועם גופם.

ההתמחות הזו, תאפשר לכם כמטפלים להגשים את השליחות שלכם כאנשי מקצוע, לעזור לאחרים לחיות חיים טובים יותר, ודרכם היא תעזור להמוני אנשים שתקועים בלופ של דיאטות, להשיג את מה שהם רוצים, ולהיות אנשים יותר שמחים ומאושרים.
 
פרטים נוספים על העשייה שלי
 • אני מייסדת ומנהלת מכללת רטר ביחד עם אמיר שותפי לחיים (משנת 1994)
 • בעלת דרגת NLP Master Trainer מטעם NLP University
 • בעלת תואר בעבודה סוציאלית
 • מנחה במכללת רטר, אחראית על תחום הכשרת מנחים (NLP Trainer) ועל ההתמחויות בטיפול בילדים, בני נוער, ADHD, טיפול בחולי סרטן ושיפור התקשורת הזוגית.
 • אני כותבת את כל הספרות של המכללה ומפתחת את התכנים הלימודיים.
 • למדתי אצל ריצ'רד בנדלר, ופרופ' ג'ון גרינדר מפתחי ה-NLP
 • התמחיתי בארצות הברית ובאנגליה ב NLP-ובדמיון מודרך.
 • מאמנת מוסמכת עם התמחות בלקויות למידה והפרעות קשב וריכוז.
 • לשעבר סופרווייזרית מוסמכת מטעם לשכת המאמנים. 

אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסלול ההתמחות ולגלות מציאות אחרת, בה בעיות משקל ואכילה רגשית הן לגמרי פתירות והאנשים משוחררים מתסכולים בנושא.

נטלי עטיה, בוגרת ההתמחות משתפת על תרומתה: 
0
מתי ואיפה?
איפה?
אצלכם בבית, במחשב. אבל ממש חשוב שתהיה לכם מצלמה ומקרופון טובים וחדר שקט שבו תוכלו להיות באמת פנויים ללמידה. 

מתי? 
6 ערבי חמישי, בין השעות 17:00-21:30
תאריכים הבאים:
16.02.23
23.02.23
02.03.23
09.03.23
16.03.23
23.03.23

ההשקעה שלכם בהתמחות היא השקעה שתוכלו להחזיר בקלות יחסית 
המחיר המלא להתמחות מבוקשת זו הוא - 2,500 ₪.
מהם - 300 ש"ח דמי הרשמה (הכלולים במחיר הקורס).


וכדי שלא תרגישו את זה בכיס, ניתן לפרוס עד חמישה תשלומים, ולהרגיש סיפוק אדיר בהושטת עזרה לאנשים רבים החווים פגיעה קשה באיכות חייהם כתוצאה מהפרעת אכילה!
*אסיסטנטים וטריינרים משנת 2016 ואילך שעדין לא מימשו ההטבה 
מוזמנים להצטרף להתמחות בחצי מחיר!
ההתמחות הזו היא שער הכניסה שלכם לתחום מבוקש ביותר, שיכול לפרנס אתכם היטב.
אנשים כבר מבינים שדיאטות לא עובדות, והם מחפשים פתרונות עמוקים יותר.
וזה לא הכל - תחום הירידה במשקל הוא אחד התחומים שאנשים רגילים להוציא עליהם כסף,
ומוכנים לשלם הרבה מאוד, כדי להשיג תוצאות.
לכן, מדובר כאן למעשה בהשקעה בקריירה ובמקצועיות שלכם, השקעה שתוכלו להחזיר יחסית מהר.
 

וזה עוד לא הכל - כדי שהמחיר לא יהווה שום מחסום להתפתחות שלך אנחנו מאפשרים לפרוס את שכר הלימוד ל-5.

מחר הקורס המלא - 2,500 ₪
הנחה בסך 250 ש"ח על רישום מוקדם = 2,250 ₪ (300 ש"ח דמי הרשמה הכלולים בשכר הלימוד והיתרה בחמישה תשלומים של 390 ₪ בלבד )

3 סיבות טובות, למהר ולהצטרף עכשיו, להתמחות NLP בתהליכי הרזיה 
1. בגלל ההנחה: אם תמהרו להצטרף עד לתאריך 18.11.21בשעה 17:00 תיהנו מהנחה שווה (למרות שתאמינו לנו, ההתמחות הזו שווה גם את המחיר המלא שלה, ואפילו יותר).

2. בשביל המקצועיות שלכם: ככל שתמהרו ללמוד את הכלים האלו, כך תוכלו להפוך להיות אנשי מקצוע טובים יותר, עם כלים איכותיים ומשמעותיים יותר. 

3. בגלל כל האנשים שצריכים אתכם: תוך זמן קצר יחסית, תוכלו כבר להתחיל לעזור לאנשים רבים מכל שכבות הגילאים, לרדת במשקל, להשתחרר מאכילה רגשית ודפוסים לא בריאים ולעזור להם להיות מאושרים יותר. וזה כולל גם אותך, כי למי מאתנו אין אישיו עם אכילה?
הצטרפו אלינו וכבר תוך זמן קצר, תוכלו ליהנות מהמון סיפוק בעשייה שלכם,
כי אתם עוזרים לאחרים להיפטר מאחד התסכולים הכואבים והנפוצים שקיימים,
ולהשתחרר מאכילה רגשית ולרדת במשקל פעם אחת ולתמיד.